Bir Sayfa Seçin
Lucca Style, Bebek, İstanbul - Bistro Bar

Lucca Style, Bistro, Bebek, İstanbul

Dünya mutfağından sunduğu birbirinden leziz tatları ve ödüllerle taçlanmış kokteylleriyle Lucca Bistro-Bar, İstanbul Bebek’te parlamaya devam ediyor. Eğlenceli ve rahat ortamı, lezzetlerini öne çıkaran başarılı servisleriyle Lucca İstanbul, günün farklı saatlerinde farklı tarzların hayat bulmasına olanak tanıyor. Misafirlerini ağırlamaya başladığı 2004 yılından beri eğlencenin ve şıklığın merkezi haline gelen mekan, modern detaylarıyla bistro ruhunu sunuyor. Güne canlı ve dinamik bir şekilde başlamaya yardımcı sabah kahvaltılarından, öğlen vakti enerji veren molalara ya da bitmek bilmeyen eğlenceli akşam saatlerinin ortak mekanı olarak Lucca, İstanbul’un en sevilen ve en çok tercih edilen mekanlarından olmaya devam ediyor.

Günün Ritmi Lucca Bebek İle Yakalanıyor

Rahat bir ulaşıma sahip lokasyonu ve bitmeyen enerjisiyle Lucca Bistro, günün yorgunluğunu atmak isteyenler için vazgeçilmez bir kaçış mekanı oluyor. Rahat ve samimi ortamıyla tüm sorumluluklardan ve stresten uzak bir lezzet yolculuğunun kapıları aralanıyor. Her zaman eğlenmeyi sevenler için ise louge, nu-soul ya da nu-jazz tarz müziklerle de iyi bir vakit geçirmenin ince detaylarını sunuyor. Partilerin ve eğlencenin öne çıkan mekanlarından Lucca İstanbul, sahip olduğu büyüleyici atmosferiyle de konuklarının iyi vakit geçirmesine olanak tanıyor. Dekorasyon detaylarında öne çıkan dokunuşlarla sihirli bir ortam sunun Lucca, taptaze ve dinamik bir ruha işaret ediyor. Hiç bitmeyen enerji, samimi bir ortam ve lezzetli menüler Lucca ile bir araya geliyor. Dikkat çeken objeler, perdeler, farklı mobilya ve aydınlatma detaylarıyla göz kamaştırıyor.

Gündüz saatlerinde sakin bir ortamı vaat eden mekan buna nazaran geceleri oldukça hareketli bir hale geliyor. Bu nedenle akşamları sakin bir ortam arayanların ilk tercihi arasında yer almıyor. Yalnız kalmak isteyenler ya da kahve eşliğinde çalışmak isteyenler için Lucca Bebek dinamik yapısıyla tezat bir ilişki kuruyor.

Yeni Sunumları ve Modern Detaylarla Lucca Menüsü

Lucca Bistro-Bar, içerisinde barındırdığı bileşenler ve lezzetlerle sevenlerinin kalbinde taht kuruyor. Japon, İtalyan, Fransız ya da Türk mutfağının eşsiz lezzetleri yepyeni dokunuşlarla bir araya gelerek, damaklarda unutulmaz izler bırakıyor. En iyi restaurantlarda çalışmış şeflerin sürpriz dokunuşlarıyla sunulan menüler harika lezzetler yaratıyor. Bir klasik haline gelen Lucca lezzetlerinin yanında yepyeni tatları bir araya getiren Lucca menüsü, lezzet şöleni yaşamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Ekmek ve makarnalarını kendi mutfağında yapan Lucca Cafe, ön planda tuttuğu küçük tabaklar ve paylaşımlıklarla da büyüleyici bir görsellik sunuyor.
Lucca Restaurant her türlü damak zevkine uygun tatlar harika dakikalar geçirilmesine olanak tanıyor. Hem günün yorgunluğunu atmak isteyenler hem de sevdikleri ile hoş sohbet etmek isteyenler için iyi bir seçenek oluyor. Lucca menüsünün birbirinden lezzetli geniş yelpazesi içerisinden beyaz ve kırmızı etin farklı dokunuşlarla yakaladığı uyumun eşsiz tadı çıkarılabilir. Vegan beslenenler için de özel lezzetlerin yer aldığı menüsüyle Lucca Bebek, misafirlerini büyülüyor.

Özel Kokteyller ve Damaklarda İz Bırakan Karışımlar

Lezzetli yemeklerin ve hoş sunumların hayat bulduğu Lucca Bistro, yenilikçi tatlara sahip içecekleriyle de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Lucca İstanbul ünlü DJ’lerin sahne gösterilerine ev sahipliği yaparken, hem eğlencenin hem de müziğin hayat bulduğu vazgeçilmez mekanlardan biri oluyor. Birçok davetin ve partinin de gerçekleştiği Lucca, hiç bitmeyen enerjisini özel karışımlarına da yansıtıyor. Kokteyllerinin yanında seçkin ve geniş şarap menüsüyle de her zevke hitap ediyor.

Lucca Bistro, kahve ve detox içecekleri barındıran menüsüyle konuklarına yeni bir dünya sunuyor. Ödüllü baristalarında yönetiminde hazırlanan kahve seçenekleri ve Lucca’ya özgü karışımlardan meydana gelen kahveler yepyeni bir kahve kültürü oluşturuyor. Kahve severleri mest eden Lucca İstanbul; frappe, smoothie ya da çay seçenekleriyle de oldukça geniş bir içecek menüsü sunuyor. Yeşil sebzelerin hoş ahenginden yararlanılarak elde edilen detox içecekler de Lucca dokunuşlarıyla yeni bir boyut kazanıyor.

[wp-review]

Lucca Style Lokasyon - Nerede