Bir Sayfa Seçin

İstanbul bir rüya. Kimileri bu rüyayı yerinde yaşarken, kimileri bu rüyayı yaşamaya dışardan geliyor. İster İstanbul’da yaşasın, ister ziyarete gelsin, bu harika şehrin tadını çıkarmak için özel mekanlara gitmek isteyenlerin sayısı bir hayli fazla. Özellikle son yıllarda her yerde görmeye başladığımız bistrolar bir hayli popüler. Buralara gelmek isteyenler İstanbul Bistro Mekanları ile ilgili aramalar yapıyorlar.

İstanbul Bistro Mekanları gerçekten dünya standardının üstünde. Fakat kimileri farkıyla, yapısıyla, menüleriyle ve içecekleriyle ön plana çıkıyor. Bunlardan biri de Lucca Bebek. Lucca Style, Bebek’in en kaliteli ve bir numaralı bistrosu olarak sizlere sadece bir mekan değil, bir yaşam tarzı sunuyor.

İstanbul Bistro Mekanları

BİSTRO NEDİR?

Bistro Fransızca’dan Türkçe’ye geçmiş bir kelimedir. Kelime anlamı hızlı demek.

Bistro özetle bar demektir. Fakat konsept itibariyle bardan biraz daha farklıdır. Farklı içeceklerin ve kokteyllerin bulunduğu bistrolar daha çok mahalle barı olarak gösterilebilir. Bistrolar, bulundukları bölgelerin yaşam tarzını yansıtırlar.

İSTANBUL BEBEK BİSTRO MEKANLARI

İstanbul mahalle hayatının, semt kültürünün yoğun olduğu bir ilimiz. Haliyle bistro sayısı da bir hayli fazla. Özellikle İstanbul Avrupa Yakası genelinde sık rastladığımız semt kültürü, semtlerin yaşam tarzlarına göre farklı türden bistroların açılmasına neden olmuş durumda.

NEDEN LUCCA BİSTRO?

Lucca Bebek Bistro sizlere sadece bir mekan değil, bir yaşam tarzı sunuyor. Bistro kısmında harika bir ambiyansı bulunan Lucca, en lezzetli içeceklerin, en güzel alkollü kokteyllerin bulunduğu harika bir mekan.

Muhteşem ambiyansını harika menülerle süsleyen Lucca, İstanbul Bistro Mekanları arasında bir başka yapısı ve yıllardır süregelen işletmecilik deneyimini her gün bir adım öteye taşıyan vizyonuyla adından en çok söz ettiren yer olma özelliği taşıyor.

Fiyatları da bir hayli uygun olan Lucca Bistro, Bebek genelinde bulabileceğiniz en nezih, en renkli mekan olma özelliğini taşıyor. Retro yapısı ve menüleriyle dikkat çeken Lucca, yiyeceklerini daima dünya mutfağının trendlerine uygun olarak tasarlayarak sizlere sunuyor. Bu açıdan bir çok otoriteye göre Bebek’teki en iyi mekan olma özelliği taşıyor. İstanbul genelinde eşi benzeri bulunmayan Lucca, farklı bir deneyim isteyen sizleri çağırıyor.