Bir Sayfa Seçin

Bistro kelimesi bir çok kültürde restorandan daha küçük mekanı ifade etmekte. Rahat, huzurlu ve şık yapıda olan bu bistrolara İstanbul’da verilebilecek en nadide örnek Lucca Bebek. Rahatlığı, konforu, şıklığı ve birbirinden güzel menüleriyle Lucca Bebek herkesten biraz daha öne çıkıyor.

Cafe Bistro olarak bir süre önce Lucca’nın yeni sürümü olarak açılan bu mekan kaliteyi ilke edinmiş durumda. En güzel menüleri işin ehli şeflerin sunumuyla yiyebileceğiniz bistro ortamında gerek tek başınıza, gerek arkadaş grubunuzla birbirinden güzel saatler sizleri bekliyor olacak.

RAHATLIĞIN TADINI ÇIKAR

Lucca Bistro içerisinde her şey sizin rahatınız ve konforunuz için düşünülmüş durumda. Oturma yerlerinden servis elemanlarının giyinişine kadar misafirleri için özel tasarlanan bu mekanda şıklıktan ödün vermeden minimalist bir anlayış benimsenmiş durumda.

Sizler bu ortamda kendinizi ambiyansa kaptırırken, birbirinden taze et menüleri, balık menüleri, kahvaltı kaseleri, salatalar ve hamburgerler sizinle buluşuyor.

GÜN BOYU MÜZİK VE EĞLENCE

Bebek’in kalbinde bulunan bu mekanda en dikkat çekici yönlerden biri de müzik seçimleri. Günün her saati farklı bir modda, farklı bir ruhta bulunan bu mekan tanıdık DJ performansları ile eğlencenin de bir numaralı adresi.

Bebek sahilinde uzun zamandır eğlencenin ve kalitenin bir numaralı adresi olan bu mekanda sizlerin rahatı, konforu, damak tadı ve eğlencesi ile ilgili her detay ince ince düşünülmüş.

Vakit geçmeden rezervasyonunuzu yaptırın.