Bir Sayfa Seçin

Günümüzde mekanlar farklı konseptlere ayrılmakta. Bu alanlar içerisinde bazıları vatandaşların favorisi oluyor. Bistro tarzı da bunlardan biri. Henüz bir çoklarının aşina olmadığı bu türde İstanbul’un en iyi bistrosu olmayı başaran bir mekan var. İsmi Lucca Style. Gerçek bir bistro konsepti yaşamak isteyenler Bistro nedir? sorusuna yanıtı Lucca ile buluyor.

İstanbul Bistro konseptini gerçek anlamda Lucca ile tanıdı. 18 yıllık tecrübesini her geçen gün bir yenilik ile taçlandıran Lucca Style, Bebek Bistroları arasındaki bir numaralı yerini İstanbul’un tamamında bulabileceğiniz en farklı deneyim ile perçinliyor. Bu nedenle İstanbul’un en iyi bistrosu deyince akıllara yıllardır Lucca İstanbul geliyor.

BİSTRO NEDİR? NE DEMEKTİR?

Fransızca’dan dilimize geçen Bistro, kendi dilinde bar anlamına gelmektedir. Fakat bir konsept olarak ifade etmek gerekirse içecekleri ile ön plana çıkan, daha hafif yiyecek menülere da sahip olabilen bir mekan anlamına gelmektedir.

Bistroların en önemli özelliği günün farklı saatlerine göre farklı konseptler sunabilmesidir. Bu açıdan Lucca, 24 saat süren canlı yapısı ile tam olarak İstanbul’un en iyi bistro mekanları arasında yerini almaktadır.

Bistro nedir?

 

İSTANBUL BİSTRO MEKANLARI

İstanbul’un bir çok yerinde bulamayacağınız Bistro deneyimini, Bebek’te bulunan Lucca’da bulmanız mümkün. Eğlenceli saatler arayanlar İstanbul Bistro Mekanları deyince bir çok otoritenin üst sıralarda gösterdiği mekanımıza gelmeli. Farklı menüleri, hoş vakit geçirebileceğiniz birbirinden farklı müzikleri, geceden sabaha, günün 24 saati eğlencenin kalbi burada atıyor.

Mekanımızın en sevilen yanı ise menüleri. Emsalsiz menüleri, usta şefleri, işin erbabı garsonları ile bulunmaz bir deneyim yaşamaya hazır olun. Özellikle yaratıcı tabaklarımızı gördüğünüzde eliniz doğruca sosyal medyada paylaşıma gidecek.

“Benim damak zevkim farklı” mı diyorsunuz? Hiç endişelenmeyin. Şeflerimiz sizler için birbirinden farklı, başka yerde bulamayacağınız menüleri hazırlıyor. Günün her saati başka bir menü, başka bir heyecan.

BEBEK’TE BAMBAŞKA BİR HEYECAN YAŞANIYOR

Her geçen gün popülerliği artan Lucca, Bebek sakinlerinin çok iyi bildiği, İstanbul’da bir çok kişinin ilgi odağı haline gelmiş bir konsepte sahip.

Özellikle içecekleri ile ön plana çıkan mekanımız, alkollü veya alkolsüz içeceklerine eklediği Detox karışımları ile size sağlık da sunuyor.

Kahve sevenlere müjdemiz var. Dünya’nın dört bir yanından getirdiğimiz çekirdekler ile eşsiz bir kahve tadımı sizleri bekliyor.

Sizler en güzel içeceklerden ve kahvelerden tadarken, ortamı insanı içine çeken konseptimiz ve müziklerimizle gerek bireysel olarak, gerek arkadaş grubunuzla kaliteli vakit geçirebileceksiniz.

ŞİMDİ REZERVASYON YAPTIR

Mekanımızda zaman zaman fazlaca yoğunluk yaşanabilmekte. Bu nedenle önceden rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilir. Kendine ait bir kitlesi de bulunan Lucca’da hoş vakit geçirmek için;

REZERVASYON NUMARAMIZ: (0212) 257 12 55