Bir Sayfa Seçin

Hamburger, tek başına bile yendiğinde gayet lezzetli ve eğlenceli. Bir de yanına eşlikçi aldığınızda zevki artıran bir yemek aslında. Yeme içme kültüründe önemli yer tutan Hamburger ile birlikte giden yiyecekler ve öneriler sizlerle.

PATATES KIZARTMASI

Evde kendi imkanlarınız ile yapmış olduğunuz hamburgerin yanına çıtır çıtır patates kızartması yapabilirsiniz. Zaten dışarı da hazır yeseniz bile yanına mutlaka patates kızartması gelir. Bu yüzden ister kendiniz evde patateslerden yapın isterseniz de hazır olarak karar sizlerin.

SALATA

Hem hamburger hem de patates kızartması tercih ederek en sonda bunları yanına uygun olan mevsim salatasını yaparak harika menü hazırlayabilirsiniz. Salata da çok yararlı olduğundan dolayı bence tercih etmelisiniz.

İÇECEK

Hamburger katı bir yiyecek olduğundan dolayı yanına kesinlikle içecek bir şey tercih etmemiz gerekiyor. Hamburgerin yanına içecek olan ise Ayran , Kola veya Ice Tea gibi içecekleri seçebilirsiniz.

TAVUK KIZARTMALARI

Hem hamburger hem patates kızartması hem de küçük tavuk kızartmalarını tercih ederek kendinize veya ailenize harika menü hazırlamış olursunuz. Özellikle tavuklarınızı güzelce soslarsanız ortaya harika lezzet çıkacaktır.

ÇEŞİTLİ SOSLAR

Tercih etmiş olduğunuz hamburgerinizin yanına çeşitli sosla rkullanarak hamburgeri daha lezzeti yapabilirsiniz mesela. Tercih edeceğiniz soslar , ketçap , mayonez , sarımsaklı soslar veya barbekü soslar gibi.